ایمپلنت دندان ( ایمپلنت در زعفرانیه )

ایمپلنت در زعفرانیه با تکنولوژی مدرن 2024

آیا آماده این هستید تا لبخند خود را به کمک ایمپلنت دندان ( ایمپلنت زعفرانیه ) در کمترین زمان ممکن متحول کنید و اعتماد به نفس خود را بازیابید؟  کلینیک دندانپزشکی صالحی در زعفرانیه می تواند در این مسیر شما را همراهی کند تا از یک لبخند بی عیب و نقص لذت ببرید!

برای جایگزینی دندان های از دست رفته خود دیگر نیازی نیست ماه ها منتظر بمانید، به کمک روش های پیشرفته ایمپلنت مانند کاشت دندان فوری می توانید دندان از دست رفته خود را جایگزین کنید. امروز جلسه مشاوره خود را برنامه ریزی کنید و اولین قدم را به سمت یک لبخند زیبا را بردارید. همین الان می توانید با کلینیک دندانپزشکی صالحی تماس بگیرید یا برای رزرو نوبت از قسمت رزرو نوبت آنلاین سایت استفاده کنید.

چرا ایمپلنت زعفرانیه دندان انجام می شود؟

چرا ایمپلنت در زعفرانیه توسط دکتر صالحی؟

یکی از بهترین کلینیک ها در زعفرانیه، کلینیک دندانپزشکی دکتر علیرضا صالحی می باشد. در ادامه این کلینیک را برایتان معرفی کرده ایم:

لبخند رویایی شما در یک قدمی شماست!

این روش انقلابی در عرصه دندانپزشکی ایجاد کرده است و راه حلی مطمئن و ماندگار برای جایگزینی دندان های از دست رفته ارائه می دهد. یکی از بهترین کیلینیک های دندانپزشکی برای ایمپلنت ، دندانپزشکی دکتر صالحی در زعفرانیه است که کیفیت خدمات ارائه شده خود را تضمین می کند. در این مقاله خدمات ایمپلنت دکتر صالحی در زعفرانیه بررسی می شود و مزایا، پروسه درمانی، مراقبت های پس از درمان و سوالات متداول مرتبط با این درمان دندانپزشکی را بررسی می کنیم.

هزینه ایمپلنت دندان در زعفرانیه

هزینه ایمپلنت دندان در زعفرانیه بسته به عوامل مختلفی از جمله تعداد ایمپلنت های مورد نیاز بیمار، روش های جانبی که ممکن است نیاز باشد و خواسته های متخصص ایمپلنت ممکن است متفاوت باشد. توصیه می شود برای ایجاد یک برنامه درمانی دقیق و برآورد هزینه با دندانپزشکان کلینیک دکتر صالحی مشورت کنید.

هزینه های جانبی

هزینه های جانبی این روش می تواند شامل انجام روش های درمانی مانند، کشیدن دندان، پیوند استخوان، جراحی لثه و … شود. هر یک از این روش ها قیمت مخصوص به خود را دارند که بر قیم ایمپلنت در نهایت تاثیر مستقیم می گذارند.

آیا محدودیت سنی برای ایمپلنت دندان وجود دارد؟

هیچ محدودیت سنی خاصی برای این روش وجود ندارد. با این حال، افراد باید روند رشد خود را تمام کرده باشند و تراکم استخوان فک کافی برای حمایت از ایمپلنت را داشته باشند. متخصص ایمپلنت دندان کلینیک صالحی در زعفرانیه می تواند شرایط شما را به صورت کامل ارزیابی کند.

ایمپلنت زعفرانیه چگونه اعمال می شود؟

مراحل ایمپلنت دندان توسط دکتر صالحی در زعفرانیه

دندانپزشک پس از مراحل بی حسی، معاینه و برنامه ریزی، ابتدا ناحیه ای را که قرار است کاشته شود، با بی حسی موضعی بی حس می‌کند و آن را روی کام یا لثه اعمال می‌کند. دندانپزشک یا جراح فک و صورت پس از به دست آمدن یک تطابق کامل، لثه را باز می‌کند و استخوان فک را در معرض دید قرار می‌دهد، ابتدا شکافی در استخوان با مته راهنما و سپس فرزهای دیگری که به اندازه آن ایمپلنت می تواند وارد شود آماده می‌کند و ایمپلنت را قرار می‌دهد.

در نهایت پزشک با بخیه زدن لثه روی ایمپلنت را می پوشاند که در این صورت 3 ماه صبر می شود. در حالی که بخیه ها پس از 1 هفته توسط پزشک برداشته می شود، اولین کنترل ناحیه عمل نیز انجام می شود. پس از 3 ماه، پیچ وارد شده به ایمپلنت دندان ( ایمپلنت در زعفرانیه ) برداشته می شود، تاج موقت روی آن قرار می گیرد و لثه به طور طبیعی شکل می گیرد. پس از شکل گیری لثه، تاج چینی به جای تاج موقت قرار می گیرد و درمان کامل می شود.

آیا بعد از عمل ایمپلنت دندان باید از دارو استفاده کرد؟

بله، برای حفظ بهداشت دهان باید از آنتی بیوتیک ها، مسکن ها و دهان شویه هایی استفاده کنید که پزشک بعد از عمل تجویز می‌کند.

آیا کنترل پس از ایمپلنت زعفرانیه ضروری است؟

آیا کنترل پس از ایمپلنت ضروری است؟

پس از کاشت ایمپلنت و قرار دادن پروتز روی آن، بیماران باید مراقبت های منظم دهان و دندان را انجام دهند. اینها مسواک زدن ناحیه ایمپلنت دندان ( ایمپلنت در زعفرانیه ) به گونه ای است که گویی دندان‌های طبیعی در دهان خود داریم و همچنین استفاده از نخ دندان و برس رابط. در صورت بی توجهی به مراقبت از دهان، ممکن است عفونت در لثه های اطراف ایمپلنت ایجاد شود. اگر چه مشکلاتی که ممکن است باعث تحلیل استخوان در اطراف ایمپلنت شوند را می توان با افزودن پیوند استخوان و غشاء به آن ناحیه برطرف کرد، اما در برخی موارد ممکن است از بین رفتن ایمپلنت رخ دهد.

نحوه انجام مراقبت از دهان پس از عمل ایمپلنت

اول از همه باید توصیه های پزشک و داروهای بد را بدون وقفه اعمال کنیم. برای جلوگیری از ایجاد لخته در ناحیه جراحی پس از خونریزی باید تامپونی را که پزشک زده است به مدت 30 دقیقه گاز گرفت، دهان را با آب یا دهانشویه شست و شو نداد، تا 24 ساعت نوشیدنی داغ مصرف نکنید. دوش گرفتن با آب گرم، از مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین خودداری کنید و حداقل تا 2 روز سیگار نکشید. علاوه بر این، از مصرف نوشابه های گازدار، اسیدی و غذاهای سفت باید اجتناب شود.

آیا می توان برای هر دندان از دست رفته ایمپلنت ساخت؟

ضخامت و تراکم استخوان در ناحیه ای که ایمپلنت در آن قرار می گیرد باید کافی باشد. حتی اگر پس از معاینات لازم، استخوان کافی در ناحیه وجود نداشته باشد، پزشک باید با استفاده از پودر استخوان یا جابجایی حفره سینوسی در ناحیه خلفی فک بالا، شرایط را برای ایمپلنت مناسب کند.

رزرو نوبت آنلاین

YYYY slash MM slash DD

اطلاعات نویسنده

نوشته‌های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.