ایمپلنت فرانسوی

ایمپلنت فرانسوی

امروزه ایمپلنت های دندانی دارای برندها و کارخانه های مختلفی هستند که هر کدام از این برندها در کشورهای مختلفی تولید می شوند. امروزه کشورهای مختلف اروپایی از جمله ایمپلنت فرانسوی اقدام به تولید ایمپلنت می کنند.

در این مقاله به بررسی کامل برندهای فرانسوی در ایران می پردازیم و همچنین می توانید از قیمت ایمپلنت در این کشور مطلع شوید.

ایمپلنت فرانسوی چیست؟

امروزه بسیاری از برندها ایمپلنت هایی با کیفیت و قیمت متفاوت تولید می کنند و بسیاری از ایمپلنت ها عموما با نام کشور سازنده شناخته می شوند. اگر منشاء برند سازنده ایمپلنت فرانسه باشد، پس از ایمپلنت فرانسوی صحبت می کنیم.

قیمت ایمپلنت فرانسوی

هزینه ایمپلنت فرانسوی نسبت به سایر ایمپلنت های اروپایی مانند ایمپلنت های سوئیسی و آلمانی مقرون به صرفه تر خواهد بود و ایمپلنت های فرانسوی گران تر از ایمپلنت های کره ای هستند.

برای اطلاع بیشتر از قیمت ایمپلنت آلمانی، سوئیسی، آمریکایی، فرانسوی و …. و همچنین هزینه های اضافی، می توانید از صفحه زیر دیدن کنید.

مزایا و معایب ایمپلنت فرانسوی

ایمپلنت دندان خود مزایای زیادی دارد اما در این قسمت از مقاله فقط به مزایای ایمپلنت فرانسوی می پردازیم و اگر می خواهید با مزایا و معایب ایمپلنت دندان آشنا شوید می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید.

مزایای ایمپلنت فرانسوی

مقرون به صرفه تر در مقایسه با ایمپلنت های سوئیسی، آمریکایی، آلمانی و غیره.

ایمپلنت اروپایی

کیفیت خوب

معایب ایمپلنت فرانسوی

گرانتر از ایمپلنت های کره ای

دسترسی به قطعات ضروری ممکن است در برخی موارد دشوار باشد

کیفیت و دوام ایمپلنت فرانسوی

 

در این مورد، اولین چیزی که باید بدانید این است که برای تعیین کیفیت ایمپلنت نمی توان تنها فاکتور کشور سازنده را در نظر گرفت و کیفیت هر برند متفاوت است.

به طور کلی ایمپلنت فرانسوی کیفیت اروپایی را به شما ارائه می دهد اما در مقایسه با کشورهای پیشرو در این صنعت مانند سوئیس، آمریکا و آلمان کیفیت پایین تری دارد و از نظر هزینه نیز مقرون به صرفه خواهد بود.

به علاوه دوام ایمپلنت به عوامل مختلفی از جمله وضعیت استخوان و کیفیت لثه، کیفیت برند، تخصص پزشک و مراقبت های انجام شده توسط ایمپلنت بستگی دارد. نمی توان طول عمر دقیقی برای ایمپلنت های فرانسوی داد. اگر می خواهید در مورد طول عمر ایمپلنت های دندانی بیشتر بدانید، می توانید به صفحه زیر مراجعه کنید

انواع برند ایمپلنت فرانسوی

امروزه برندهای مختلف با تکنولوژی ها، کیفیت ها و هزینه های متفاوت، ایمپلنت دندان تولید می کنند و باید در نظر داشته باشید که هر برندی را نباید فقط کشور سازنده قضاوت کرد و ممکن است هر کشوری دارای نشان معتبر و تغییرناپذیر باشد.

ایمپلنت فرانسوی globald

ایمپلنت فرانسوی Global D (GlobalD) در سال 2012 از ادغام دو شرکت SERF و TEKKA در فرانسه متولد شد. این شرکت بیش از 6 نوع ایمپلنت تولید کرده است و محصولات آن در بیش از 32 کشور استفاده می شود.

دفتر مرکزی ایمپلنت گلوبال دی در بریگنی است و بیش از 1400000 ایمپلنت فروخته است.

 

انواع ایمپلنت جهانی

 • TWINKON 4
 • TWINKON
 • 3.0
 • EVL
 • IN-KONE

ایمپلنت فرانسوی idi

ایمپلنت idi یک ایمپلنت فرانسوی است که در سال 1987 ساخته شده است، دفتر مرکزی آن در مونترو واقع شده است و امروزه محصولات این برند در بیش از 15 کشور توزیع می شود. idi بیش از 12 ایمپلنت مختلف را برای شرایط استخوانی مختلف ارائه می دهد که قادر به برآوردن طیف کامل نیازهای جراحی هستند.

انواع ایمپلنت IDI فرانسوی

برخی از انواع فیکسچر ایمپلنت idi

 • ارگانیک. آلی
 • بیشترین
 • CAM ST
 • همه
 • لاغر
 • ID3

ایمپلنت فرانسه tbr

ایمپلنت TBR (tbr) توسط گروهی از دندانپزشکان از سراسر جهان در فرانسه در سال 1987 تاسیس شد و این شرکت تاکنون بیش از 17 نوع ایمپلنت دندانی را برای شرایط و سطوح مختلف ایمپلنت تولید کرده است. امروزه محصولات این شرکت در بیش از 34 کشور توزیع و استفاده می شود.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر تولوز فرانسه قرار دارد و معروف ترین محصول این شرکت ایمپلنت z1 می باشد که ترکیبی از دو ماده زیرکونیا و تیتانیوم است. این ایمپلنت از سال 2000 تولید شده است و طبق اعلام شرکت ایمپلنت TBR، میزان موفقیت این فیکساسیون نزدیک به 98.6 درصد است.

انواع ایمپلنت TBR فرانسوی

انواع چراغ های ایمپلنت TBR:

 • Z1
 • B.L

ایمپلنت بایوتک فرانسه

ایمپلنت بیوتک فرانسوی (Biotech Dental) در سال 1987 تاسیس شد و 17 نوع محصول مختلف آن در بیش از 13 کشور توزیع و استفاده شده است.

ایمپلنت فرانسوی etk

شرکت فرانسوی ایمپلنت Euroteknika (Euroteknika) در سال 1992 فعالیت خود را در فرانسه آغاز کرد و بیش از 27 مدل مختلف ایمپلنت تولید می کند. محصولات ایمپلنت Eurotecnica که با نام etk نیز شناخته می شود، در بیش از 13 کشور توزیع شده و دفتر مرکزی آن در سالانچ قرار دارد.

 

رزرو نوبت آنلاین

YYYY slash MM slash DD

اطلاعات نویسنده