دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه

دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه

دندانپزشکی زیبایی چیست؟

دندانپزشکان دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه لبخند و تصویر بیمار را بهبود می بخشد. داشتن لبخندی زیبا و دندان‌های قوی به دلایل زیادی ضروری است ( از نظر زیبایی و در ارتباط با سلامت کلی.)

لبخند جذاب یا فقدان آن بر سلامت دهان و دندان شما نیز تأثیر می گذارد. علاوه بر این، اعتماد به نفس شما نیز تحت تاثیر قرار می گیرد. این به این دلیل است که لبخند یک شخص معمولاً اولین ویژگی است که هر کسی متوجه آن می شود.

روش های زیبایی شامل روکش های دندانی و سفید کردن دندان ها و لمینت ها ی دندانی و کامپوزیت می باشد. از سوی دیگر، روکش های دندانی، بریج های دندانی، باندینگ دندان، ایمپلنت های دندانی، و دندان مصنوعی همگی از درمان های ترمیمی دندان هستند و دندان پزشکی زیبایی زعفرانیه هستند.

دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه توسط چه کسانی ترجیح داده می شود؟

شایع ترین گروه های سنی که تحت عمل های زیبایی دندان قرار می گیرند، گروه های بین ۳۱ تا ۴۰ سال (۳۸ درصد) و ۴۱ تا ۵۰ سال (۳۲ درصد) هستند. نود و شش درصد از بیماران دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه نیز زن هستند.

با ایمن ترین راه های سفید کردن دندان های خود آشنا شوید.

 

چرا دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه را انتخاب کنیم؟

روش‌های دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه می‌توانند دندان‌های بدشکل، شکسته، تغییر رنگ داده و از دست رفته را اصلاح کنند.

بسته به نتیجه دلخواه بیمار، راه حل های ساده و پیچیده ای برای زیبایی لبخند وجود دارد. به گفته کارشناسان، دلایل زیادی وجود دارد که باعث می شود یک فرد از لبخند خود ناراضی باشد. به عنوان مثال، شایع ترین علل تغییر رنگ دندان، نا منظمی دندان ها و شکاف دندان است. روکش های دندانی بیشترین درخواست را برای درمان دارند زیرا می توانند تمام مشکلات زیبایی ذکر شده در بالا را اصلاح کنند.

مهم است که به دنبال دندانپزشکی باشید که در حوزه درمانی خاصی که به دنبال آن هستید متخصص باشند. به عنوان مثال، همه دندانپزشکان تکنیک های زیبایی را در دانشکده های دندانپزشکی یاد می گیرند.

اما، برخی از دندانپزشکان زمان و پول بیشتری را برای ادامه تحصیل در دندانپزشکی زیبایی سرمایه گذاری می کنند، که باعث می شود نسبت به افرادی که سرمایه گذاری مشابهی انجام نداده اند، مجهزتر و متخصص ترشوند. بنابراین، پیدا کردن دندانپزشکی که بر روی روش‌های زیبایی تمرکز دارد، تضمین می‌کند که بالاترین کیفیت درمان را دریافت خواهید کرد.

انواع روش های دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه

درمان‌های دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه معمولاً به عنوان «تغییرطرح لبخند» شناخته می‌شوند. به طور خاص، چند روش زیبایی وجود دارد که می توان بر اساس نیازهای فردی از بین آنها انتخاب کرد:

سفید کردن دندان

درمان های سفید کننده شامل درمان های بدون نسخه، درمان های سفید کننده در مطب و درمان فشرده با استفاده از قالب های سفارشی است. اگرچه به گفته متخصصان دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه “سفید کردن با روش پست و کور” موثرترین درمان در مطب است. به طور خلاصه، اینیک درمان سفیدکننده چند مرحله ای است که برای مشاهده نتایج به حداقل دو هفته نیاز دارد.

سفید کردن دندان شاید رایج ترین روش توصیه شده در دندانپزشکی زیبایی باشد. دندان ها اغلب در اثر تنباکو، غذا، نوشیدنی (قهوه، چای) یا بهداشت نامناسب دهان لکه دار می شوند. سفید کردن دندان ها می تواند ظاهر دندان های شما را را بهبود بخشد

انواع روکش ها در کلینیک دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه

روکش‌ها ظاهر دندان‌های تراشیده، تغییر رنگ، بدشکل یا کج را بهبود می‌بخشند. همچنین چند نوع مختلف روکش برای انتخاب وجود دارد. به عنوان مثال، روکش های چینی با استفاده از سیمان مخصوص به دندان ها می چسبند و نیاز به اصلاح مجدد دارند. از طرف دیگر، روکش‌های پرپلس قبل از قرار دادن نیازی به کانتورینگ مجدد ندارند.

روکش‌های چینی عیوب دندان را پنهان می‌کنند و می‌توانند براده‌های ناخوشایند، لکه‌های عمیق، حتی شکاف‌های کوچک و نواحی نامرتب را از بین ببرند. روکش های چینی که با دقت ساخته شده اند تا دهان شما را صاف و مناسب کنند، می توانند شکل، اندازه و طول دندان های شما را تغییر دهند. روکش‌های چینی نازک که روی سطح دندان‌ها اعمال می‌شود، نور را مانند مینای دندان منعکس می‌کند و باعث می‌شود که ظاهری درخشان و طبیعی داشته باشند. شما از تفاوت شگفت زده خواهید شد!

دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه تخصص دندانپزشکی است که با هدف حل مشکلات مربوط به ظاهر دهان انجام می شود. هدف حفظ زیبایی طبیعی دندان ها و دستیابی به لبخندی زیباتر و هماهنگ تر با درمان های ساده، بدون درد و کوتاه مدت است. ما در کلینیک دندان پزشکی زیبایی در زعفرانیه این لبخند زیبا را در مدت زمان کم و هزینه مناسب با بودجه شما برای شما ارائه می دهیم.

روکش NewMouth

ونیرها نتایج زیبایی را ارائه می دهند، بنابراین بسیاری از بیماران آنها را به محصولات سفید کننده دندان و درمان های ارتودنسی ترجیح می دهند.

بریس ها و ترازهای شفاف

بریس ها و ترازهای شفاف درمان های ارتودنسی هستند، اما طبیعتاً زیبایی نیز محسوب می شوند. این به این دلیل است که اکثر افرادی که روی بریس ها یا ترازهای شفاف ترجیح می دهند،آنها این کار را برای بهبود ظاهر خود انجام می دهند. در برخی موارد، بریس ها یا ترازهای شفاف ممکن است از نظر پزشکی ضروری باشند.

بریس های فلزی NewMouth

هر دو دستگاه به دندان‌های شما فشار وارد می‌کنند که به مرور زمان آن‌ها را در موقعیت‌های صحیح قرار می‌دهد. کودکان و نوجوانان اغلب از بریس‌های فلزی سنتی استفاده می‌کنند، در حالی که بزرگسالان معمولاً بریس‌های شفاف یا ترازکننده‌ها را دریافت می‌کنند، زیراکمتر جلب توجه می کنند.

 

در دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه

کانتورینگ لثه یکی دیگر از روش های زیبایی است که شکل لثه های شما را تغییر می دهد. در طول این روش، دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه هر گونه بافت لثه بزرگ را که باعث ایجاد لبخند لثه‌ای می‌شود، جدا می‌کند. لبخند لثه ای زمانی است که فرد دارای بافت لثه وسیع بالای دندان های بالایی خود باشد. کانتورینگ همچنین می تواند برای بازیابی دندان های در معرض دید ناشی از عقب نشینی بافت لثه استفاده شود.

بسته شدن دیاستما:

 این درمان شامل از بین بردن فاصله بین دندان ها است. روش‌های درمانی مختلفی وجود دارد: از یک طرف می‌توان با ارتودنسی درمان تغییر مسیر دندان‌ها را انجام داد تا آن‌ها را جابجا کند و خودشان وظیفه بستن فضا را بر عهده دارند، درمان دیگر شامل کاشت ونیرهای چینییا کامپوزیت روی دندان است.

خارج از دندان یا با جایگزینی دندان های قدامی اصلی با ایمپلنت. چه از روکش یا ایمپلنت استفاده شود، آنها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که پهن‌تر از دندان‌های اصلی باشند که این شکاف را پر کرده و ظاهر لبخند را بهبود می‌بخشد

با نور هالوژن:

این نوع جایگزینی باعث می شود تا ترمیم های آمالگام فلزی قدیمی با ترمیم های کامپوزیتی که زیبایی بیشتری دارند جایگزین شوند: همرنگ دندان هستند، همچنین نگهداری راحت تر و کیفیت فیزیکی بهتری دارند. مواد شیمیایی.

بازسازی شکستگی:

 بازسازی دندان به میزان شکستگی آن بستگی دارد. بازسازی شکستگی دندان شامل ایجادیک قالب کوچک بر اساس رزینیا پرسلن برای تقلید از قطعه دندان از دست رفته است. هنگامی که رزین با نور شدید تماس پیدا می کند، سخت می شود و باعث می شود دندان شکسته دوباره همان ظاهر اولیه را داشته باشد. با این حال، اگر شکستگی دندان بزرگتر باشد، راه حل استفاده از روکش دندان خواهد بود (تکنیک مورد بحث در بالا).

از آنجایی که دندانپزشکی زیبایی شاخه ای از دندانپزشکی است که در طول زمان توسعه یافته است، اطمینان از داشتن تجربه گسترده دندانپزشک در این صنعت بسیار مهم است. این تجربه همچنین شامل تعداد سالهای سپری شده در دانشکده دندانپزشکی می شود.

دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه چه چیزی را درمان می کند؟

ناهماهنگی دندان می تواند بیش از همه منجر به مشکلات عزت نفس شوددر کلینیک دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه درمان می شود. تغییر در ترکیب زیبایی لبخند دریچه ای را به روی درمان های زیبایی باز می کند که زیبایی مورد نظر را به بیماران باز می گرداند. عمده ترین تغییراتی که در دندانپزشکی زیبایی انجام می شود به شرح زیر است:

عدم تقارن دندانی: عدم تقارن دندانی زمانی اتفاق می‌افتد که دندان‌های بالا و پایین به صورت نامتقارن نسبت به یکدیگر قرار گرفته باشند، به این دلیل که ناهموار یا شلوغ به نظر می‌رسند.

دیاستم های داخلی: زمانی که دندان های قدامی از یکدیگر جدا می شوند. این فضای زیاذ بین دندان‌ها می‌تواند با وارد شدن کم فرنولوم، قطعات از دست رفته یا دندان‌هایی که تمام فضایی را که لثه اشغال کرده است را اشغال نکند، مرتبط باشد.

تغییر رنگ: زمانی که دندان های تیرهیا تغییر رنگ داده  نمایان می شوند. این می تواند در اثر اثر برخی داروها یا در نتیجه مصرف قهوه، چای،یا تنباکو ایجاد شود.

شکستگی های دندانی: شکستگی های دندانی شکل و هارمونی قطعات دندانی را تغییر می دهد. در بیشتر موارد آنها به دلیل تروما هستند. شکستگی دندان می تواند عوارض طولانی مدتی ایجاد کند، به عنوان مثال، منجر به حساسیت دندان و همچنین ایجاد ناراحتی در هنگام لبخند زدن شود. دندان هایی که بیشتر در معرض این نوع آسیب هستند دندان های ثنایای بالایی هستند.

به لطف استفاده از تکنیک های پیشگام و تجربه تیم چند رشته ای خود، می توانیم نتایج طولانی مدت، طبیعی و فردی را مطابق با هماهنگی چهره مشتریان و ظاهر دلخواه تضمین کنیم.

آیا بیمه دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه را پوشش می دهد؟

اکثر درمان های زیبایی تحت پوشش بیمه نیستند زیرا اغلب انتخابی هستند.

پس در حالت کلی

اگر دندان‌های شما لکه‌دار، تغییر رنگ، ساییدگی، شکستگی، شکستگی، ناهماهنگی، بدشکل یا فاصله بین آن‌ها هستند، دندان‌پزشکی زیبایی مدرن می‌تواند لبخند بهتری به شما بدهد. “تغییر لبخند” ظاهر لبخند شما را از طریقیکیا چند روش دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه بهبود می بخشد.

دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه عموماً برای اشاره به هرگونه کار دندانپزشکی استفاده می شود که ظاهر (اما نه لزوماً عملکرد) دندان ها، لثه ها و/یا بایت را بهبود می بخشد. در درجه اول بر بهبود زیبایی دندان در رنگ، موقعیت، شکل، اندازه، هم ترازی و ظاهر کلی لبخند تمرکز دارد. ما انواع خدمات زیبایی مانند سفید کردن دندان، بریج چینی، تاج و روکش چینی را در کلینیک دندان پزشکی زیبایی در زعفرانیه ارائه می دهیم.

 

 

اطلاعات نویسنده

نوشته‌های مرتبط

۸ دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

خروج از نسخه موبایل