کلینیک دندانپزشکی در آصف

هنگامی که به کلینیک دندانپزشکی در آصف مراجعه می‌کنید، حفظ لبخند سالم و زیبا اولویت اصلی ماست! پزشکان و کارکنان ما مراقبت‌های دندانی مؤثر، ملایم و سفارشی برای رفع نیازهای دندانی خاص شما را ارائه می‌دهند. با ایجاد برنامه‌های درمانی شخصی برای هر یک از بیماران خود در محیطی دوستانه و مراقبتی، تجربه دندانپزشکی راحت و با کیفیتی را که شایسته آنهاست به بیماران خود می‌دهیم!

در کلینیک دندانپزشکی در آصف، ما می‌خواهیم که بیماران ما در مورد درمان خود احساس راحتی کنند و هرگونه سؤالی را بپرسند. پزشکان و کارکنان مهربان کلینیک دندانپزشکی در آصف خوشحال هستند که در مورد برنامه درمانی شخصی شما صحبت کنند. ما در کلینیک دندانپزشکی در آصف طیف کاملی از درمان‌های دندانپزشکی پیشگیرانه و زیبایی را ارائه می‌دهیم تا به شما در دستیابی به دندان‌های تمیز، سالم و جذاب کمک کند.

با استفاده از تکنولوژی روز و دستی ملایم، لبخند رؤیاهایتان را به شما هدیه می‌کنیم. ما همچنین به شما یاد خواهیم داد که چگونه بهداشت دهان و دندان را در خانه حفظ کنید. ما بهترین خدمات درمان ریشه و کانال عفونی شکست خورده را ارائه می‌دهیم.

علاوه بر دندانپزشکان عمومی، کلینیک دندانپزشکی ما در آصف دارای دندانپزشکان ترمیمی، دندانپزشکان زیبایی، دندانپزشکان اطفال، ارتودنسی، پریودنتیکس و دندانپزشکان اورژانس است. ما در کلینیک دندانپزشکی در آصف معاینات و تمیز کردن دندان‌ها، اشعه ایکس دیجیتال، روکش‌های چینی، روکش‌ها، پر کردن، سفید کردن دندان‌ها، درمان لثه و موارد دیگر را ارائه می‌دهیم.

از آنجایی که ما یک کلینیک تخصصی داریم، ما را در کلینیک دندانپزشکی در آصف قادر می‌سازد تا به بیماران خود جامع‌ترین مراقبت‌ها را ارائه دهیم. ما تیم بزرگی داریم که می‌تواند باکیفیت‌ترین خدمات دندانپزشکی را به شما ارائه دهد.

 1. روکش‌های دندان
 2. سفید کننده دندان
 3. خدمات اورژانسی دندانپزشکی
 4. پل‌ها
 5. ایمپلنت‌های دندانی
 6. دندانپزشکی کودکان
 7. درمان ریشه
 8. امتحانات
 9. اینویزیلاین
 10. دندانپزشکی آرام‌بخش
 11. پرکننده‌های سفید
 12. نظافت و مراجعه پیشگیری
بیشتر بخوانید
بهترین درمان برای کیست دندان چیست؟

ما می‌خواهیم بیمارانمان درباره مراقبت‌های بهداشتی دندان خود آگاهانه تصمیم بگیرند. ما اطلاعات مفیدی را در این سایت قرار داده‌ایم تا بیماران ما بتوانند درباره کارهایی که ما انجام می‌دهیم اطلاعات بیشتری کسب کنند. اگر سؤالی دارید یا می‌خواهید وقت بگیرید، لطفاً با کلینیک دندانپزشکی ما تماس بگیرید.

ما قرارهای صبح زود و اواخر عصر و یکشنبه‌ها را برای پذیرایی از همه ارائه می‌دهیم. برای درخواست قرار ملاقات اینجا را کلیک کنید

 

درباره کلینیک دندانپزشکی ما در آصف بیشتر بدانید

در دندانپزشکی در آصف، تیم دندانپزشکان به ارائه خدمات دندانپزشکی با بهترین کیفیت در محیطی دوستانه و دلسوز اختصاص دارند.

چند تخصصی

 

ما همه نیازهای دندانی شما را زیر یک سقف داریم که زندگی شما را آسان‌تر می‌کند! علاوه بر دندانپزشکان عمومی، ما تیمی از دندانپزشکان شامل دندانپزشکان اطفال، ارتودنتیست‌ها، دندانپزشکان زیبایی، پریودنتیست ها و اندودنتیست‌ها داریم. ما همچنین مفتخریم که خدمات دندانپزشکی اورژانسی عالی ارائه می‌دهیم، بنابراین در صورت بروز اورژانس دندانپزشکی با ما تماس بگیرید. ما تمام تلاش خود را برای مراقبت از شما در اسرع وقت انجام خواهیم داد.

drsalehi3 1

مراقبت با کیفیت

 

ما به تیم خود افتخار می‌کنیم! همه دندانپزشکان متخصص ما در زمینه‌های خود هستند و به بیماران خود اختصاص دارند. هنگامی که به کلینیک دندانپزشکی ما در آصف مراجعه می‌کنید، مورد استقبال کارکنان مهربان ما قرار می‌گیرد و مراقبت‌های دندانی ملایم و با کیفیت در محیطی دلسوز و با دندانپزشکی که می‌توانید به آن اعتماد کنید، ارائه می‌شود.

بیشتر بخوانید
دندانپزشکی در قیطریه

ما علاوه بر دندانپزشکان عالی، آخرین تکنولوژی روز در تجهیزات دندانپزشکی را نیز داریم. ما می‌خواهیم شما در کلینیک دندانپزشکی در آصف احساس راحتی کنید و باید بدانید که در دندانپزشکی ما دندان‌های شما در دستان خوبی هستند!

drsalehi1 1

پیشگیری و آموزش

 

با شروع مراقبت‌های پیشگیرانه دندانپزشکی در کلینیک دندانپزشکی در آصف ، دندان‌های خود را سالم نگه دارید. ما از طریق تمیز کردن و معاینه منظم و با آموزش بیماران خود برای پیشگیری از بیماری‌های دندانی تلاش می‌کنیم. ما معاینات کامل دندانپزشکی، از جمله بررسی سلامت کلی دندان‌ها و لثه‌ها، ارائه غربالگری سرطان دهان و گرفتن عکس‌برداری دیجیتال با اشعه ایکس در صورت لزوم ارائه می‌کنیم.

علاوه بر این، ما به بیماران خود یادآوری می‌کنیم که تمیز کردن معمول، نخ دندان کشیدن، فلوراید، و سیلانت‌ها بخشی از پیشگیری از بیماری‌های دندانی هستند. به یاد داشته باشید، دندان‌های سالم، دندان‌های زیبایی هستند!

 

ایمنی سازش‌ناپذیر

کنترل عفونت در کلینیک ما نیز برای ما بسیار مهم است. برای محافظت از بیماران و خودمان، فرآیندهای استریلیزاسیون و آلودگی متقابل را با استفاده از استانداردهای توصیه شده توسط انجمن دندانپزشکی آمریکا (ADA)، اداره ایمنی و بهداشت شغلی (OSHA) و مرکز کنترل بیماری (CDC) به شدت حفظ می‌کنیم.

drsalehi2 1

از سفر خود به کلینیک دندانپزشکی در آصف لذت ببرید!

 

ما می‌خواهیم که بتوانید آرامش داشته باشید و از قرار ملاقات خود در کلینیک دندانپزشکی در آصف لذت ببرید! ما می‌دانیم که کلینیک دندانپزشکی می‌تواند برای برخی از بیماران ترسناک باشد، اما ما با ایجاد اعتماد و ارائه خدمات دندانپزشکی با بالاترین کیفیت به شما کمک می‌کنیم احساس راحتی کنید. تمام تیم ما با هم همکاری می‌کنند تا به شما کمک کنند از سفر خود به دندانپزشک لذت ببرید.

بیشتر بخوانید
فیبروم دهان

 

امروز در کلینیک دندانپزشکی ما در آصف قرار ملاقات بگذارید … ما دلیلی برای لبخند زدن به شما خواهیم داد!

ما مفتخریم که خدماتی را شامل، اما نه محدود به دسته‌های زیر ارائه می‌کنیم:

 1. دندانپزشکی کودکان
 2. تمیز کردن و پیشگیری،
 3. بیماری‌های پریودنتال،
 4. ترمیم،
 5. ارتودنسی،
 6. دندانپزشکی زیبایی
 7. پاک‌سازی و پیشگیری
 8. غربالگری سرطان دهان
 9. تشخیص
 10. اشعه ایکس دیجیتال
 11. فلوراید تراپی
 12. درزگیرها
 13. معاینات و نظافت دندان
 14. مراقبت در منزل
 15. بیماری پریودنتال
 16. تشخیص
 17. نگهداری
 18. دندانپزشکی زیبایی
 19. سفید کردن دندان
 20. روکش‌های چینی
 21. تاج چینی (کلاهک)
 22. پرکننده‌های کامپوزیت
 23. آنله های چینی
 24. پل‌های ثابت چینی
 25. تاج‌های غیر فلزی (کلاهک)
 26. لومینرها
 27. لبخند
 28. ترمیم‌ها
 29. تاج
 30. دندان مصنوعی و پروتز پارسیل
 31. سایر رویه‌ها
 32. تاج سرامیکی
 33. ایمپلنت‌های دندانی
 34. ترمیم‌ها
 35. ترمیم‌ دندان خاتم
 36. ترمیم‌های Onlay
 37. پرکننده‌های کامپوزیت
 38. دندان مصنوعی و پروتز پارسیل
 39. پل‌های ثابت
 40. درمان ریشه
 41. درمان ارتودنسی (بریس)
 42. مراقبت از دندان کودکان
 43. مراقبت‌های جامع و پیشگیرانه
 44. اورژانس دندانپزشکی
 45. منابع بیماری پریودنتال
 46. ایمپلنت‌های دندانی
 47. ایمپلنت تک دندان
 48. ایمپلنت چند دندان
 49. تعویض کامل قوس

 

رزرو نوبت آنلاین

YYYY اسلش MM اسلش DD

اطلاعات نویسنده

نوشته‌های مرتبط

8 دیدگاه. دیدگاه جدید بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این زمینه را پر کنید
این زمینه را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.