جشنواره ایمپلنت و زیبایی

تا %10

تخفیف ویژه

ایمپلنت و خدمات زیبایی دکتر علیرضا صالحی

مرکز تخصصی ایمپلنت در تهران

با بهترین کیفیت توسط بهترین متخصص
_______________

ویزیت رایگان

پرداخت اقساطی با شرایط ویژه

دریافت مشاوره تخصصی رایگان

تنها کافی است شماره تلفن خود را وارد کنید

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

کیفیت خدمات ما را مشاهده کنید

بهترین فوق تخصص ایمپلنت در تهران

کلینیک دندانپزشکی دکتر صالحی اولین مرکز تخصصی دندانپزشکی زیبایی در زعفرانیه است، این کلینیک با ارائه تمامی خدمات زیبایی در تلاش است تا لبخند بی عیب و نقصی به شما هدیه دهد. برای داشتن یک لبخند بی نظیر و رویایی، تنها کاری که باید انجام دهید تماس با کلینیک دندانپزشکی زیبایی صالحی است.

در کلینیک دکتر صالحی که از آخرین تکنولوژی دندانپزشکی زیبایی استفاده می شود، با پزشکان متخصص و قابل اعتماد که بهترین درمان را به شما ارائه می دهند، تمامی خدمات زیبایی تضمین شده است.

کلینیک دندانپزشکی دکتر صالحی ،کلینیکی است که از تکنولوژی پیشرفته در زمینه سلامت دهان و دندان استفاده می کند تا بهترین کیفیت را به شما ارائه دهد.

کاربردهای ایمپلنت دندان، طراحی لبخند، لیزر درمانی، سفید کردن دندان، روکش زیرکونیومی دندان، لمینت دندان، کامپوزیت و …. ، از جمله تخصص هایی هستند که در کلینیک دکتر صالحی برای بیماران خدمات ارائه می شوند.

کلینیک دندانپزشکی زیبایی دکتر صالحی برای شما مراجعین محیطی گرم و راحت و استرلیزه و پزشکان مجرب را فراهم می کند.

بهترین خدمات بهداشتی در کلینیک دندانپزشکی دکتر صالحی اطلاعات در محیطی که با مقررات استریلیزاسیون و ضد عفونی مطابقت دارد، با پرسنل مجرب، مواد با کیفیت و دستگاه های اتوکلاو ارائه می شود.

کلینیک دندانپزشکی دکتر صالحی با داشتن بیش از چند هزار بیمار طی چند سال اخیر به طور منظم به مراجعین خدمات دندانپزشکی در زعفرانیه را ارائه کرده است. همچنین این کلینیک با هدف ارائه خدمات بی نقص و راه حل های دائمی در دندانپزشکی زیبایی، برای تمامی گروه های سنی می باشد.

کلینیک دندانپزشکی دکتر صالحی در زعفرانیه،سه راه آصف در خدمت شما مراجعه کنندگان عزیز می باشد و آماده ارائه خدمات به بیماران در اسرع وقت میباشد. شما می توانید با همکاران ما متشکل از پزشکان متخصص از کلینیک  ما برای گرفتن نوبت و تمام سوالات خود در مورد سلامت دهان و دندان خود تماس بگیرید.

زمان نوبت دهی شما را با تماس و اس ام اس به بیماران اطلاع می دهیم. این به ما یادآوری می کند که تشخیص زودهنگام چقدر برای سلامت دهان و دندان ما اهمیت دارد.